Conart e-learning
Pomiń KursyPomiń Zaloguj się
Dlaczego chcemy zaproponować Państwu szkolenia bhp w nowoczesnej formie e-learningu?


tanio

E-learning zapewnia znaczne zmniejszenie kosztów szkolenia pracowników. Wyeliminowane zostają koszty związane z wynajęciem sali szkoleniowej, wynajęciem sprzętu multimedialnego, transportem, zakwaterowaniem, wynagrodzeniem dla trenerów, czasem pracy uczestnika, itp.

efektywnie

Szkolenie w formie e-learningu zawiera oprócz elementów multimedialnych zwiększających efektywność zapamiętywania informacji również quizy które pozwalają utrwalić wiedzę w sposób prosty i przyjemny. Aktywny udział uczestnika w szkoleniu znacznie zwiększa zdolności rozumienia i przyswajania wiedzy.

szybko

Uczestnik szkoli się w dogodnym dla siebie miejscu nie tracąc czasu na dojazd na miejsce szkolenia, nie musi również odrywać się od swoich codziennych obowiązków aby wygodnie i bez dodatkowego wysiłku przystąpić do nauki.

nowocześnie

Pracownicy firmy zdobywają wiedzę przy wykorzystaniu najnowocześniejszych narzędzi. Aby uzyskać dostęp do szkolenia niezbędny jest komputer z dostępem do Internetu oraz podstawowa wiedza z jego obsługi.


Firmy oraz instytucje coraz częściej wprowadzają szkolenia w formie e-learning. Nie jest to przypadek, ale świadomość większych możliwości, jakie daje kształcenie on-line. Zachęcamy do sprawdzenia jakie korzyści dla Państwa firmy przyniesie taka forma kształcenia pracowników.

Pomiń Kalendarz

Kalendarz

Ni. Pn. Wt. Śr. Cz. Pi. So.
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 Dziś poniedziałek, 15 lipca 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31    
Pomiń Zapraszamy na:

Zapraszamy na: